Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание Neon Cube однорычажный смеситель для биде 25 мм (NC0300)
Гарантия 5 лет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koller Pool |
| Цвет | Хром |
| Материал | Латунь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,37 кг |
| Вид монтажа | Урізний |
| Висота змішувача | 14,78 см |
| Высота | 85 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Длина | 195 |
| Длина излива | 11,07 см |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8 |
| Категория товаров | Змішувачі для біде |
| Керування | Одноважільний |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | Стаціонарний |
| Ширина | 175 |
| Шланги | На різьбі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Цена: 2 261 ₴





